Prázdinový tenisový turnaj pro děti 2016

Aby děti o letošních prázdninách nelenily, uspořádal Zdenek Ježek pod záštitu Sokola prázdninový tenisový turnaj. 30. 6. v 18.00 hodiny se všichni sešli na kurtech, aby si řekli něco o schématu turnaje a pravidlech tenisové hry všeobecně. Slovo dalo slovo a jelikož dítka povětšinou nemají daleko od slov k činům, záhy se turnaj rozjel naplno.
Soutěžit mohlo každý ve věku 6 - 15 let. Systém hry "každý s každým" napovídal, že si děti slušně zahrají.
Mezi sebou se vzájemně domlouvaly, kdo, kdy s kým půjde hrát a ve volném čase trénovaly nebo hrály čtyřhru.
Celkem se turnaje zúčastnilo 8 dětí - Eliška Novotná, Tamara Ježková, Adam Stoklas, Lukáš Ježek, Tobiáš Ježek, Robert Bauer, Vojta Drábek a Jakub Vrzal. Na konci prázdnin bylo dokonáno.
1. místo - Lukáš Ježek
2. místo - Jakub Vrzal
3. místo - Tamara Ježková

TJ SOKOL ČECHOČOVICE © 2008 gr. úprava Beez Bee, s.r.o.

Beez Bee, s.r.o.