Další fotky z "Ráčkování" v dalších městech a obcích

V sobotu 7. prosince 2013 jsme odehráli charitativní vystoupení v rámci mikulášské nadílky stacionáře pro mentálně postižené. Atmosféra byla super a myslím, že si to všichni moc užili. Pro vstup do fotogalerie klikměte na prince PYTLÍKA nebo v pravém menu vyberte příslušný odkaz.

 

V roce 2014 jsme začali "divadelní" sezónu ve Štěměchách. Vystoupení se povedlo, publikum bylo ferfektní, prostě to nemělo chybu. Pro vstup do fotogalerie klikněta na MOTORKU nebo v pravém menu vyberte z nabídky příslušný odkaz. 

 
 

V sobotu 18. ledna 2014 jsme odehráli pohádku v rodinném centru Damiján v Třebíči. Moc příjemná atmosféra i diváci, to všechno dohromady bylo zárukou příjemně stráveného odpoledne. Pro vstup do fotogalerie klikněte na KYTKU nebo v pravém menu vyberte z nabídky příslušný odkaz.

 
 
 

V sobotu 25. ledna 2014 jsme si zaráčkovali v Rokytnici nad Rokytnou. Super atmosféra i diváci, plné hlediště, prostě samá pozitiva. Pro vstup do fotogalerie klikněte na RÁDCE nebo v pravém menu vyberte z nabídky příslušný odkaz.

 
 

Sobota 1. února 2014. Místo - městys Okříšky a další vystoupení. Pro vstup do fotogalerie klikněte na PŘILBU nebo v pravém menu vyberte z nabídky příslušný odkaz.

 
 

Nádherný a prosluněný den, tak přesně takhle vypadala sobota 8. února 2014. A navlas podobná byla i atmosféra při předposledním představení této pohádky, tentokráte v Dukovanech. Pro vstup do fotogalerie klikněte na PRINCE ŠVÁŤU nebo v pravém menu vyberte z nabídky příslušný odkaz.

 
 

 

Poslední vystoupení. Sobota 15. února 2014. Za účast 90-ti diváků moc děkujeme, byli jste všichni super! Pro vstup do fotogalerie klikněte na BOBA  nebo v pravém menu vyberte z nabídky příslušný odkaz.

Ráčkování - Třebíč a Štěměchy

Tato fotogalerie je prázdná.

Vyhledávání

TJ SOKOL ČECHOČOVICE © 2008 gr. úprava Beez Bee, s.r.o.

Beez Bee, s.r.o.